Valašské Meziříčí - Poličná 3:7

18.09.2012 09:01

17.9. jsme na domácím hřišti odehráli mistrovský zápas proti Poličné. Věděli jsme, že to pro nás bude nejtěžší soupeř ve skupině. To se taky potvrdilo, ale myslím, že se kluci nemají za co stydět. Snažili se od začátku bojovat a být Poličné rovnoceným soupeřem. Vcelku se to dařilo a dostávali jsme se i do dobrých příležitostí. První poločas jsme nakonec prohráli 1:4 a kluci z toho byli trochu smutní. Do další části hry jsme se je snažili nabudit a zvýšit jim sebedůvěru. Druhý poločas nebyl z naší strany zase úplně špatný. Zlepšila se kombinace první pětky a dali jsme dva góly. Poličná ovšem dokázala odpovědět a tak zápas skončil výsledkem 3:7. Je škoda, že jsme nedokázali využít víc velmi dobrých gólových příležitostí. Každopádně i tyto zápasy, kdy nastupujeme proti celku, kde hrajou i starší kluci jsou pro nás velmi důležité. V budoucnu se nám nabyté zkušenosti, právě z těchto těžkých duelů budou hodit. No a podzimní odvetu na hřišti v Poličné hrajeme zhruba za měsíc a tam se určitě zase poperem o co nejlepší výsledek.

Naše Branky: Zedek Kuba 1, Číž 1, Zahradníček 1